Ogłoszenia parafialne – Niedziela Palmowa – 2.04.2023r.

1. Rozpoczynamy Wielki Tydzień, najświętszy czas w ciągu roku, zapraszam do udziału w Liturgii Triduum Paschalnego
    Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej – godz. 19:00

Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej – godz. 18:00

Wielka Sobota – święcenie pokarmów – godz. 15:15 i 16:00

Wigilia Paschalna – godz. 20:00

Niedziela Wielkanocna – Procesja Rezurekcyjna – godz. 6:00

Zachęcam do modlitewnego czuwania w tych dniach, w gablocie jest wywieszony plan czuwania dla poszczególnych Róż Różańcowych i mieszkańców naszej parafii. Bardzo proszę, aby oprócz głośnej, prowadzonej modlitwy, nie zabrakło czasu na czuwanie w ciszy. Niech pół godziny będzie wspólnej modlitwy, a pół godziny w ciszy osobistej adoracji.
  1. Bardzo proszę o pomoc strażaków z OSP naszej parafii w niesieniu baldachimu w czasie procesji rezurekcyjnej w Niedzielę Wielkanocną.
  1. W czasie Triduum Paschalnego można przynosić skarbonki z jałmużną wielkopostną.
  1. Zbiórki dla ministrantów w piątek o godz. 10:00 i w sobotę o godz. 10:00. Obecność obowiązkowa.
  1. Zapowiedzi przedślubne
    – Hubert Marszałkowski, kawaler, par. św. Filipa Neri w Bytowie