Ogłoszenia parafialne – XXII Niedziela Zwykła – 3.09.2023

1. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć ojca ze zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej, który wygłosi homilie i będzie rozprowadzał kalendarze na nowy rok. Dochód przeznaczony będzie na działalność misyjną zgromadzenia.
  1. Za tydzień kolekta inwestycyjna.
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od 18:30, oraz w czwartek od
    godz. 16:00 w intencji powołań do kapłaństwa, służby zakonnej i pracy misyjnej.
    – w piątek 8.09. – Święto Narodzenia NMP
    – w sobotę 9.09 – św. Piotra Klawera
  1. Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Kaszub w Sianowie zaprasza na odpust ku czci Narodzenia NMP, który odbędzie się w dniach 9 i 10 września w Sianowie. Suma odpustowa w niedzielę, o godz. 11:30.
  1. 8 września obchodzimy Święto Narodzenia NMP. W tym dniu w czasie Mszy świętych poświęcimy ziarno na zasiew.
  1. W piątek 8 września po Mszy św. zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
  1. Jest nowy „Pielgrzym” oraz gratisowe numery czasopisma „Misje dzisiaj” zachęcam do lektury.
  1. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych, również jeżeli ślub jest zaplanowany na lato. Terminy i zapisy na stronie www.dobry-poczatek.pl.
  1. Pan Sołtys Parchowa zaprasza mieszkańców na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się 7 września o godz. 19:00 w Gminnym Centrum Kultury.