Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła – 11.06.2023r.

1. Składam serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała.
    Rodzinom przygotowującym ołtarze i naszym Siostrom, dziewczynkom sypiącym kwiatki i młodzieży żeńskiej za pomoc, wszystkim niosącym feretrony, sztandary i chorągwie, Paniom Katechetkom i naszym Strażakom za pomoc i zabezpieczenie trasy procesji.

Trwamy w oktawie Bożego Ciała, także zachęcam do dalszego uczestnictwa we mszy św. o godz. 17:00 i procesji eucharystycznej. Szczególnie zapraszam w czwartek na zakończenie oktawy. Procesja eucharystyczna odbędzie się przed Mszą św., na zakończenie adoracji.
    we wtorek 13.06 – św. Antoniego z Padwy
    w środę 14.06. – bł. Michała Kozala
    w piątek 16.06. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
    w sobotę 17.06. – Niepokalanego Serca NMP
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę od 18:30 do 20:00, oraz w czwartek od
    godz. 16:00 w intencji powołań do kapłaństwa, służby zakonnej i pracy misyjnej.
  1. Zapowiedzi przedślubne
    – Wojciech Kowalski, kawaler, zam. Bytów, par. św. Filipa Neri