Ogłoszenia parafialne – Niedziela – 1.01.2023r.

1. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – czyli Trzech Króli. Na mszach odbędzie się święcenie kredy. Kolekta w tym dniu na misje katolickie.
  1. W pierwszy piątek nie będzie odwiedzin chorych z racji odwiedzin kolędowych. Odwiedziny chorych odbędą się na początku lutego.
  1. Do spowiedzi z ok. I piątku można przystępować w uroczystość Objawienia Pańskiego przed mszami.
  1. W środę i czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu przed mszą świętą od godz. 8:30.
  1. Za tydzień w niedzielę kolekta inwestycyjna.
  1. Zakończyło się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary, dziękuję wszystkim, którzy przez 11 tygodni uczestniczyli w spotkaniach. Owocem tego czasu jest Wspólnota Domowników Boga, dalsze spotkania odbywać się będą we wtorki po Mszy św. o godz. 18:00. Spotkania są otwarte, także jeśli ktoś chciałby się dołączyć to bardzo zapraszam.