XII Niedziela  Zwykła   – 19.06.2022r

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na  kolektę inwestycyjną w poprzednią niedzielę. Zebraliśmy 4181 zł.
    we wtorek 21.06 – św. Alojzego Gonzagi
    w czwartek 23.06. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Dzień Ojca
    w piątek 24.06. – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
    w sobotę 25.06. – Niepokalanego Serca NMP
  1. Składam serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Rodzinom przygotowującym ołtarze i naszym Siostrom, dziewczynkom sypiącym kwiatki i młodzieży żeńskiej za pomoc, wszystkim niosącym feretrony i sztandary i chorągwie, Paniom Katechetkom i naszym Strażakom za pomoc i zabezpieczenie trasy procesji.

Trwamy w oktawie Bożego Ciała, także zachęcam do dalszego uczestnictwa we mszy św. o godz. 17:00 i procesji eucharystycznej. Szczególnie zapraszam w czwartek na zakończenie oktawy.
  1. W piątek zakończenie roku szkolnego, msza św. o godz. 8:00.  Zachęcam dzieci
    i młodzież do skorzystania z sakramentu spowiedzi. Okazja codziennie pół godz. przed mszą św.
  1. W sobotę o godz. 8:30 wyjazd dzieci pierwszokomunijnych do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Kaszub w Sianowie.
  1. Dzisiaj na bytowskim rynku o godz. 14:00, odbędzie się  festyn i koncert Magdy Anioł
    na zakończenie weekendu profilaktycznego.
  1. Zapraszam do zbiórki karmy dla zwierząt, dla schroniska „Azyl” w Przyborzycach, gdzie wolontariuszką jest nasza parafianka. Karmę dla czworonogów można przynosić w tym tygodniu na plebanię. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
  1. Zapowiedzi przedślubne

– Daniel Makurat, kawaler, zam. Parchowo