VII Niedziela  Wielkanocna  – 29.05.2022r.

1. Wczoraj zostało wyświęconych 5 nowych prezbiterów w naszej diecezji. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  1. W środę rozpoczynamy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, nabożeństwo czerwcowe odbywać się będzie po mszy św. o godz. 17:00.
    we wtorek 31.05 – Nawiedzenie NMP
    w środę 1.06 – św. Justyna, Dzień Dziecka
  1. W  czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań do kapłaństwa, służby zakonnej i pracy misyjnej od godz. 16:00.
  1. W I piątek od godz. 8:30 odwiedziny chorych z posługa sakramentalną, po południu spowiedź od godz. 16:00.
  1. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek po mszy św. o godz. 18:00.
  1. Dziękuję za udział w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
    Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszym rodakom, którzy pozostali na wschodzie.