Ogłoszenia parafialne – XXIX Niedziela Zwykła – 20.10.2024r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na misje święte.
    – we wtorek 22.10. – św. Jana Pawła II
    – w czwartek 24.10 – św. Antoniego Marii Clareta
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu w środę od godz. 18:30.
    W czwartek o godz. 16:00 w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych.
  1. W czwartek na godz. 18:30 zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Dwa roczniki (klasy 8 i klasy I ponadpodstawowe)
  1. W piątek zapraszam na wieczorną Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji wynagradzającej, która potrwa do godziny 23:00. Adoracja będzie częściowo w ciszy, częściowo z prowadzonymi modlitwami. O pełnych godzinach będą modlitwy. Godz. 19:00 – Różaniec, o godz. 20:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 21:00 rozważanie, o godz. 22:00 – Różaniec. O 23:00 zakończenie Adoracji i błogosławieństwo.
  1. W sobotę 27.10 na godz. 9:00 zapraszam na spotkanie dzieci klas 3.
  1. W sobotę 27.10 o godz. 10:00 zbiórka dla kandydatów na ministrantów.
  1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych zatem można zapisywać swoich bliskich zmarłych na wypominki. Można zgłosić w zakrystii lub zapisać na kartkach. Za wypominki jednorazowe ofiara dowolna, na wypominki roczne ofiara tak jak za Mszę św. 5 listopada zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za zmarłych, także można również składać intencje na tę Mszę św.
  2. Zachęcam do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. oraz w środę i czwartek w czasie adoracji.